Studio graficzne Orzesze

Projektowanie grafik w Orzeszach nigdy nie było tak proste i efektywne, jak z nami – studio graficznym GRAFTON. W dobie cyfrowego świata, gdzie konkurencja jest na wyciągnięcie ręki, wybór odpowiedniego projektu jest kluczem do sukcesu. Dla nas nie jesteś kolejnym zleceniem – jesteś wyjątkowym partnerem, któremu pragniemy dostarczyć coś, co będzie odzwierciedlać jego wizję i wartości.

GRAFTON - studio graficzne Orzesze

Jedyne takie w Orzeszach.

Jesteśmy profesjonalnym studiem graficznym ukierunkowanym na klientów indywidualnych w Orzeszach jak i duże przedsiębiorstwa. Obecnie wykonujemy projekty graficzne naszego autorstwa w mieście Żywiec. Nasze prace można zobaczyć na ulicach miasta w postaci billboardów, ulotek, plakatów czy różnego rodzaju akcydensów. Jesteśmy doskonale znani w tym mieście i klienci którzy nam zaufali poznali jakość i profesjonalizm, którymi odznaczają się projekty Studia graficznego Grafton.

Studio graficzne Orzesze

W Orzeszach studio graficzne GRAFTON zyskało popularność głównie ze względu na podejmowanie się często bardzo wymagających zleceń, realizowanych pod presją czasu. To, co nas wyróżnia, to umiejętność słuchania potrzeb klientów i odpowiadania na nie projektami graficznymi spełniającymi ich oczekiwania. Natomiast kompleksowość i terminowość to nasze drugie imię. Jesteśmy również znani z tego, że zawodowo świadczymy outsourcing graficzny w Orzeszach oraz wykonujemy nieskończoną liczbę poprawek w dostarczanych projektach, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami. Jako jedyni w Polsce wykonujemy nieograniczoną ilość projektów logo w trosce o klienta bo uważamy, że jego znak firmowy jest najważniejszy i jest początkiem wszystkich projektów graficznych w jego firmie.

Projekty graficzne Orzesze

Usługi graficzne w Orzeszach świadczymy na najwyższym poziomie, zaś szeroki zakres oferty potwierdza fakt, że nie boimy się podejmowania żadnych zleceń. Nasze Studio graficzne Grafton wykonuje praktycznie wszystkie projekty. Zlecając nam projekt otrzymasz kompleksową usługę na pełny branding firmy: logo, wizytówkę, papier firmowy, ofertę firmowąstopkęvoucher.  Standardowo świadczymy następujące usługi projektowania graficznego:

Projekty logo Orzesze

Projektujemy logo w Orzeszach i okolicach. Logo dla Twojej firmy jest bardzo ważne, to znak firmowy, który będzie jej towarzyszył przynajmniej przez klika lub kilkanaście lat. Dlatego aby go prawidłowo wykonać należy zatrudnić speców, fachowców lub Nas studio graficzne Grafton. Postaramy się – lub inaczej wykonamy twoje logo tak jak sobie wymarzysz. Jako jedyni wykonujemy projekty aż do pełnej satysfakcji klienta. Oznacza to, że otrzymasz taki znak firmowy o jakim marzyłeś bez stresu czy zostało 3 czy 5 poprawek. Twój znak będzie odzwierciedlał przez kolor, formę i krój czcionki specyfikę pracy i branży Twojej firmy.

Wykonamy także księgę znaku która pomoże w procesie projektowania twoich reklam przez różne studia graficzne i podmioty zewnętrzne takie jak drukarnie. Księga znaku to inaczej przewodnik na temat budowy i funkcjonalności Twojego znaku. Pamiętaj dobrze zaprojektowane logo jest podstawą dobrego wizerunku firmy, którą Tworzysz na lata.

Projekty banerów Orzesze

W miejscowości Orzesze oraz okolicach wykonujemy projekty banerów dla odbiorców indywidualnych oraz firm i instytucji. W celu zaprojektowania banera potrzebujemy dokładny wymiar, logo firmy, teksty oraz sposób zamocowania. Baner może być wykonany z Frontlitu lub siatki mesh do zawieszenia na powierzchniach gdzie wymagana jest przezroczystość w celu doświetlenia pomieszczeń. Czas wykonania projektu do 2 dni. Klient otrzymuje projekt w formacie pdf lub jpg gotowy do druku. Możemy także wydrukować baner i dostarczyć pod wskazany adres.

Projekty wizytówek Orzesze

Projektujemy wizytówki dla firm z Orzeszy i okolic. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar wizytówki (90×50 mm; 85×55 mm) oraz informacje o specyfikacji druku głównie chodzi o plik wyjściowy (pdfjpg) i spady,  Cena jest stała zgodna z naszym cennikiem. Wykonujemy 3 projekty oraz poprawki nieograniczone. Czas wykonania wizytówki to 2 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować. Możemy także wydrukować wizytówki z dostawą pod wskazany adres.

Projekty ulotek Orzesze

Wykonujemy projekty ulotek dla firm oraz osób indywidualnych z Orzeszy i okolic. W celu prawidłowego wykonania projektu powinniśmy otrzymać od Państwa wymiar ulotki A6A5A4DL oraz teksty i wytyczne czyli branża, oczekiwania dotyczące grafiki, jeżeli posiadają Państwo swoje zdjęcia dobrej jakości chętnie je umieścimy. Jeżeli ich brak posiadamy swoją bazę zdjęć. Gotowe projekty klient otrzymuje w postaci plików pdf gotowych do druku ze spadami zgodnymi z wytycznymi drukarni.

Projekty etykiet Orzesze

Projektujemy etykiety dla firm w Orzeszach i okolicach. Przy projekcie etykiety musimy otrzymać informacje dotyczące wielkości etykiety, czego etykieta dotyczy, składu, przewidzianej kolorystyki, zawartości. Wykonujemy samodzielnie kody kreskowe wg dostarczonego numeru. Na pewno przyda się specyfikacja z drukarni lub kontakt do niej, sami dowiemy się o szczegółach wydruku. Zaoszczędzi to czasu i nieprzyjemnych konsekwencji przy druku. Musimy wiedzieć czy etykieta będzie miała dodatkowe foliowania czy inne formy uszlachetnienia. Przy projektowaniu w cenie są nieograniczone poprawki. 
Dobrze zaprojektowana etykieta może pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku marki i zwiększyć atrakcyjność produktu w oczach klientów.

Projekty opakowań Orzesze

Wykonujemy wszelkie projekty opakowań dla firm oraz odbiorców indywidualnych w Orzeszach i okolicach. Przy wykonaniu opakowania na wstępie musimy wiedzieć czy klient ma wykrojnik i drukarnie z którą współpracuje przy realizacji zamówienia. Po otrzymaniu wykrojnika i uzyskaniu informacji takich jak: treść, przeznaczenie opakowania, preferencje projektu, kolor, dodatkowe uszlachetnienia folia czy hotstamping przystępujemy do projektowania. Wszystkie projekty wykonujemy w Adobe Illustrator posiłkując się Adobe Photoshop przy obróbce zdjęć. Mamy zasadę poprawek nieograniczonych aby klient wiedział, że otrzyma produkt, który będzie spełniał jego wymagania. Po skończonym i zaakceptowanym projekcie klient otrzyma gotowe pliki do druku w formacie pdf.

Projekty katalogów Orzesze

Projektujemy katalogi dla firm w Orzeszach i okolicach. Przed przystąpieniem do projektowania katalogu musimy uzyskać od klienta podstawowe informacje takiej jak ilość stron, czy będą określone działy w katalogu, preferowaną kolorystykę, logo w krzywych tj pdf eps cdr oraz zdjęcia i teksty na każdą stronę. Jeżeli nie posiadacie Państwo zdjęć oferujemy zdjęcia wysokiej jakości z własnych zasobów. Po otrzymaniu materiałów wykonujemy projekt rozkładówki i po akceptacji w tym stylu projektowany jest cały katalog. Projekt możemy podzielić na etapy i dostarczać kilka rozkładówek do akceptacji oraz wykonywać na bieżąco poprawki. Po skończonej pracy dostarczamy projekt gotowy do druku w formie jaką zażyczy sobie drukarnia. 

Możecie Państwo skorzystać z wydruku przez Nasze studio Grafton. Otrzymacie gotowy katalog pod wskazany adres. Oczywiście przy projektowaniu obowiązuje nasza zasada nieograniczonych poprawek.

Projekty stron internetowych www Orzesze

Zajmujemy się projektowaniem stron www dla firm w Orzeszach i okolicach. Klient nie musi się znać na szczegółach. Wykupujemy domenę i hosting po uzgodnieniu z klientem nazwę dla domeny. Całą stronę wykonujemy na roboczym obszarze do którego zleceniodawca ma wgląd i na bieżąco widzi postępy prac nad witryną. Ustalamy wygląd strony ilość zakładek, typ menu i ilość podstron. Po skończonej pracy i pełnej akceptacji umieszczamy stronę w przeglądarce google i bing. Oczywiście strona jest responsywna na komórkę i tablet. Zleceniodawca otrzymuje wszelkie hasła i dojścia do domeny i hostingu. Czas poprawy błędów, które czasem wychodzą podczas użytkowania strony wynosi miesiąc.

Projekty akcydensów Orzesze

Wykonujemy projekty wszelkich akcydensów dla firm oraz osób indywidualnych w Orzeszach i okolicy. Do akcydensów zaliczamy teczki ofertowe, wizytówki, papier firmowyvoucheryplakatyzaproszenianaklejki. Aby prawidłowo wykonać projekt potrzebujemy podstawowe informacje takiej jak wymiar, wszelkie teksty, specyfikacje z drukarni (jeżeli została wybrana) logo firmowe najlepiej w rozszerzeniu epscdrpdf. Do teczek firmowych potrzebujemy wykrojniki. Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania ale najczęściej cena jest stała i można ją znaleźć w naszym cenniku. Czas wykonania projektu to około 2-3 dni. Wykonujemy projekty na CITO ale trzeba nas o tym poinformować. Klient nie musi się martwić o zdjęcia mamy swoją bazę licencjonowanych zdjęć branżowych

Projekty grafik w social mediach Orzesze

Projektujemy postybanery oraz grafiki na Facebook, Instagram dla firm z Orzeszy i okolic. W celu wykonania postu, zdjęcia w tle lub banera oczekujemy przysłania informacji, które mają się znaleźć oraz logo firmy i branżę dla której ma być wykonana grafika. Dodatkowo musimy wiedzieć jako wymiar ma mieć baner. Zapewniamy pełną oprawę graficzną. Zdjęcia są z banku zdjęć z pełną licencją komercyjną. Czas wykonania to 2 dni. Cena za projekt jest stała i dostępna w naszym cenniku.

Projekty teczek firmowych Orzesze

Projektujemy teczki firmowe dla klientów indywidualnych i firm w Orzeszach i okolicach. Od Państwa oczekujemy przy projektowaniu tego typu akcydensu informacji: czy teczka ma być na 5 kartek A4 czy na 10. Czy ma mieć miejsce na wizytówkę. Czy ma być drukowana jednostronnie czy dwustronnie a co najważniejszy musimy wiedzieć czy wybrali Państwo już drukarnie ponieważ musimy mieć wykrojnik na którym projektujemy teczkę. Jeżeli nie wybraliście drukarni wykonamy to za was i zlecimy do druku, a gotowy produkt przyjedzie pod wskazany adres.

Projekty Rollup Orzesze

Projektujemy rollup dla firm z Orzeszy i okolic. Rollupy mają standardowe wymiary należy nas poinformować przy projektowaniu który wymiar wybrać (60×160 cm; 80×200 cm; 85×200 cm; 100×200 cm; 120×200 cm; 150×200 cm). Dodatkowo musimy również wiedzieć jaki odcinek na dole będzie mieć rollup do zahaczenia w kasecie. Przeważnie rollupy drukowane są wraz z kasetą i stojakiem więc klient otrzymuje pełen zestaw z futerałem do przewożenia. Zapewniamy tak jak w innych projektach pełną oprawę graficzną łącznie z branżowymi zdjęciami z pełna licencją komercyjną

Usługi graficzne w Orzeszach od GRAFTON.

Sprawdź, co można zyskać współpracując z nami!

Kreatywny projekt graficzny

Nasi klienci ZAWSZE otrzymują świeży, unikalny projekt graficzny

Terminowo oddaną pracę

Gwarantujemy dotrzymywanie ustalonych terminów na przekazanie projektów graficznych.

Czas

Odciążamy klientów z nauki programów graficznych i szukania inspiracji.
Zawodowo zajmujemy się projektowaniem graficznym

Pieniądze

Oferujemy konkurencyjne ceny. Każdy projekt ma określoną cenę bez względu na typ klienta. 

Sprawdź opinie o naszym studio!

Arkadiusz Pytlik
Arkadiusz Pytlik
2024-05-05
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Dziękuję bardzo za logo oraz ulotkę nie spodziewaliśmy się takiej szybkości działania zawsze mysleliśmy że graficy marudzą i wykonują tygodniami zlecony projekt a tu cud szybko i konkretnie dziękuję
Mikolaj gajeszek
Mikolaj gajeszek
2024-05-05
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super kontakt i szybkość pracy projekty były już po dwóch dniach co ważniejsze słuchają co klient ma do powiedzenia i wprowadzaja to do projektów
Jakub Dyl
Jakub Dyl
2024-04-29
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpraca z tym zespołem to czysta przyjemność bardzo dziękuję za szybką realizację broszury oraz oferty firmy
Marta Kreft
Marta Kreft
2024-02-02
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Naprawdę polecam ! Od samego początku Pani Agnieszka i Pan Jacek odpowiadali bardzo szybko i konkretnie na moje pytani. Wycena prospektów reklamowych i teczki konkurencyjna i jasno opisana. Doradztwo na etapie projektowania i ich pomysły trafione w dziesiątkę ! :-) wykonanie zgodnie z ustalonym terminem. W przyszłości na pewno wrócę. Dziękuje i pozdrawiam
Barbara Sikorska
Barbara Sikorska
2023-10-07
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Dziękuję za profesjonalne wykonanie ulotki i plakatów firmowych
Tomasz Laskowski
Tomasz Laskowski
2023-10-07
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Do firmy zgłosiłem szukając studia które stworzyć Logo mojej firmy. Otrzymałem wspaniale logo które zdobi moje Biuro. Dziękuje i polecam
Patrycja Piotrowska
Patrycja Piotrowska
2023-10-06
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam!

Zapytaj o wycenę projektu (DARMOWE)