© STUDIO GRAFTON - PROJEKTOWANIE MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH, PRASY, KSIĄŻEK, DTP, LOGO, BRANDING, REBRANDING

Wizytówka QR Code

Przydatne linki

 

Aktualności

Blog

Partnerzy

Kariera

Kontakt z nami

Nasza oferta

 

projekty logo

• projekty wizytówek

• projekty ulotek

projekty opakowań

• projekty teczek firmowych

akcydensy

social media

strony internetowe

StudioGraficzne

 

80-177  Gdańsk

Lubczykowa 50

 studiografton@gmail.com

 +48 570 17 17 07

+48 501 189 301

Polub nas na Facebooku

Firma grafton
projekt logo projekt wizytówki, projekt banera

projekt logo

projekt wizytówki

projekt  ulotki

projekt  banera

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Zdolni

 

Trudno coś tu napisać nasze prace świadczą o nas i tyle do powiedzenia

Ambitni

 

Staramy się nadążać za trendami w sztuce i grafice choć przeżyliśmy już klika trendów, które są teraz passe.

Patrząc na projekty sprzed lat często się śmiejemy że to było wtedy takie dobre.

Kreatywni

 

Nasze prace są w obiegu od 20 lat. Dzięki dużej ilości projektów wykonujemy je szybko i przejrzyście. Często patrząc na witryny sklepów opakowania nie wiesz

że to nasza praca

Cechy grafika
i człowieka

 

Chyba każdy człowiek chce posiadać te cechy które go motywują by być lepszym

Jacek Ekstowicz

WEB DEVELOPER

Agnieszka Ekstowicz

PROJECT MANAGER

Nasz zespół

Identyfikacja Wizualna       70%

Social Media                        60%

Tworzenie Stron                  85%

Projektowanie graficzne    90%

Procentowy zakres naszych prac. Nasz dzień pracy składa się z procentowych wartości poszczególnych projektów graficznych które przygotowujemy dla naszych klientów.

 

Pracujemy właściwie zależnie od ilości projektów oraz szybkości potrzeb klientów czasami są to godziny 9-23 i często weekendy.

Kilka słów o nas

 

Witamy

Agnieszka i Jacek Ekstowicz zajmujemy się  grafiką się od 20 lat. Ukończyliśmy studia z zakresu grafiki komputerowej i wzornictwa. Pracowaliśmy w kilku agencjach reklamowych oraz drukarniach a także w dużych dziennikach ogólnokrajowych. Obecnie wykonujemy ten zawód na własny rachunek. Doświadczenie zawdzięczamy wykonaniu wielu projektów związanych z oprawą graficzną. W naszym studiu graficznym Grafton jesteśmy w stanie przygotować zarówno projekty twarde takie jak gotowe do wydruku ulotki czy plakaty, wizytówka, banery reklamowe oraz wszelkie inne formy grafiki użytkowej.

 

  Jesteśmy freelancerami tworzymy własne studio graficzne, co oznacza, że wybierając numer telefonu podany na stronie, kontaktujesz się bezpośrednio z nami, nie przez agencję czy innego pośrednika, a więc wszystkie ustalenia i negocjacje odbywają się tylko z nami. Dzięki temu mogę lepiej poznać Twoje potrzeby odnośnie projektu, a tym samym przygotować projekt w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań.

 

Specjalizujemy się w projektowaniu logo oraz budowaniu ładnego i profesjonalnego wizerunku marki. W naszej ofercie można znaleźć wszelkiego typu projekty graficzne, które wykonuję na potrzeby zarówno firm jak i osób prywatnych. Stacjonarnie nasze studio graficzne mieści się w Gdańsku, jednak wszystkie zlecenia realizujemy zdalnie. Dzięki temu całą moją uwagę poświęcamy realizowanym projektom, co przekłada się na ich jakość, skuteczność i indywidualnie dopasowany charakter.

     Nasze prace cechuje harmonia i wysoki poziom estetyczny, jesteśmy na bieżąco z panującymi trendami, więc możesz mieć pewność, że Twój projekt będzie spełniał wymogi obowiązujące aktualnie w designie. Interesuje Cię projektowanie grafiki takiej jak plakaty, wizytówki, ulotki, grafiki na facebooka lub inne materiały reklamowe a może po prostu szukasz grafika? Zatem idealnie trafiłeś! 

 

         Wykonujemy projektowanie grafiki dla firm z całej Polski, z takich miast jak Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Opole, Warszawa, Gniezno.

Każda marka, która ma zaistnieć w szerszej świadomości klienta, powinna zostać ukazana z jak najlepszej strony. Logo, które łatwo zapada w pamięć, profesjonalna wizytówka, czytelna strona internetowa, kompletny katalog, przykuwające wzrok banery, przemyślane ulotki i plakaty są dzisiaj niezbędne, by móc pozyskać nowych klientów i przykuć uwagę tych stałych. Gwarantuję wysoką jakość wykonanych projektów, dobry kontakt i elastyczność. Spójna i dobrze wykonana identyfikacja wizualna to podstawa udanej marki.

 

Pośród dużej konkurencji żadna dobra marka nie potrafi obejść się bez profesjonalnego, wzbudzającego zaufanie wizerunku, który przyciąga klientów.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą usług graficznych nie tylko graficznych.

O NAS

Firma grafton projekt logo