O nas

Kilka słów o nas

Agnieszka i Jacek Ekstowicz zajmujemy się  grafiką się od 20 lat. Ukończyliśmy studia z zakresu grafiki komputerowej i wzornictwa. Pracowaliśmy w kilku agencjach reklamowych oraz drukarniach a także w dużych dziennikach ogólnokrajowych. Obecnie wykonujemy ten zawód na własny rachunek. Doświadczenie zawdzięczamy wykonaniu wielu projektów związanych z oprawą graficzną. W naszym studiu graficznym Grafton jesteśmy w stanie przygotować zarówno projekty twarde takie jak gotowe do wydruku ulotki czy plakatywizytówkabanery reklamowe oraz wszelkie inne formy grafiki użytkowej.

Jesteśmy freelancerami tworzymy własne studio graficzne, co oznacza, że wybierając numer telefonu podany na stronie, kontaktujesz się bezpośrednio z nami, nie przez agencję czy innego pośrednika, a więc wszystkie ustalenia i negocjacje odbywają się tylko z nami. Dzięki temu mogę lepiej poznać Twoje potrzeby odnośnie projektu, a tym samym przygotować projekt w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań.

Specjalizujemy się w projektowaniu logo oraz budowaniu ładnego i profesjonalnego wizerunku marki. W naszej ofercie można znaleźć wszelkiego typu projekty graficzne, które wykonuję na potrzeby zarówno firm jak i osób prywatnych. Stacjonarnie nasze studio graficzne mieści się w Gdańsku, jednak wszystkie zlecenia realizujemy zdalnie. Dzięki temu całą moją uwagę poświęcamy realizowanym projektom, co przekłada się na ich jakość, skuteczność i indywidualnie dopasowany charakter.

Nasze prace cechuje harmonia i wysoki poziom estetyczny, jesteśmy na bieżąco z panującymi trendami, więc możesz mieć pewność, że Twój projekt będzie spełniał wymogi obowiązujące aktualnie w designie. Interesuje Cię projektowanie grafiki takiej jak plakaty, wizytówki, ulotki, grafiki na facebook lub inne materiały reklamowe a może po prostu szukasz grafika? Zatem idealnie trafiłeś!

Wykonujemy projektowanie grafiki dla firm z całej Polski, z takich miast jak Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Opole, Warszawa, Gniezno.

Każda marka, która ma zaistnieć w szerszej świadomości klienta, powinna zostać ukazana z jak najlepszej strony. Logo, które łatwo zapada w pamięć, profesjonalna wizytówka, czytelna strona internetowa, kompletny katalog, przykuwające wzrok banery, przemyślane ulotki i plakaty są dzisiaj niezbędne, by móc pozyskać nowych klientów i przykuć uwagę tych stałych. Gwarantuję wysoką jakość wykonanych projektów, dobry kontakt i elastyczność. Spójna i dobrze wykonana identyfikacja wizualna to podstawa udanej marki.

Pośród dużej konkurencji żadna dobra marka nie potrafi obejść się bez profesjonalnego, wzbudzającego zaufanie wizerunku, który przyciąga klientów.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą usług graficznych nie tylko graficznych

Projektowanie graficzne
50%
Tworzenie Stron 
15%
Social Media    
20%
Identyfikacja Wizualna  
15%
Procentowy zakres naszych prac. Nasz dzień pracy składa się z procentowych wartości poszczególnych projektów graficznych które przygotowujemy dla naszych klientów. Pracujemy właściwie zależnie od ilości projektów oraz  potrzeb klientów są to godziny 9-23 i często weekendy.
FaceApp_1560845695800
Agnieszka Ekstowicz

PROJECT MANAGER

Jacek Ekstowicz

WEB DEVELOPER