Studio graficzne Kostrzyn nad Odrą

Projektowanie grafik w Kostrzynie nad Odrą nigdy nie było tak proste i efektywne, jak z nami – studio graficznym GRAFTON. W dobie cyfrowego świata, gdzie konkurencja jest na wyciągnięcie ręki, wybór odpowiedniego projektu jest kluczem do sukcesu. Dla nas nie jesteś kolejnym zleceniem – jesteś wyjątkowym partnerem, któremu pragniemy dostarczyć coś, co będzie odzwierciedlać jego wizję i wartości.

GRAFTON - studio graficzne Kostrzyn nad Odrą

Jedyne takie w Kostrzynie nad Odrą

GRAFTON – profesjonalne studio graficzne. W Kostrzynie nad Odrą jesteśmy doskonale znani wśród tych, którzy stawiają na kreatywność, jakość i piękno. Na co dzień w mieście Kostrzyn nad Odrą projekty graficzne naszego autorstwa można spotkać nie tylko na plakatach i billboardach, ale również i w social mediach, na stronach internetowych czy w formie akcydensów różnego rodzaju.

Studio graficzne Kostrzyn nad Odrą

W Kostrzynie nad Odrą studio graficzne GRAFTON zyskało popularność głównie ze względu na podejmowanie się często bardzo wymagających zleceń, realizowanych pod presją czasu. To, co nas również wyróżnia, to umiejętność słuchania potrzeb klientów i odpowiadania na nie projektami graficznymi spełniającymi ich oczekiwania. Natomiast kompleksowość i terminowość to nasze drugie imię. Jesteśmy również znani z tego, że zawodowo świadczymy outsourcing graficzny w Kostrzynie nad Odrą oraz wykonujemy nieskończoną liczbę poprawek w dostarczanych projektach, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami.

Projekty graficzne Kostrzyn nad Odrą

Usługi graficzne w Kostrzynie nad Odrą świadczymy na najwyższym poziomie, zaś szeroki zakres oferty potwierdza fakt, że nie boimy podejmować się żadnych zleceń. Standardowo świadczymy następujące usługi projektowania graficznego:

Projekty logo Kostrzyn nad Odrą

Znak firmowy jest wizytówką Twojej firmy w Kostrzynie nad Odrą i okolicach. Najczęściej w jego skład wchodzi sygnet – charakterystyczny znak firmy oraz logotyp – przekaz tekstowy. Postaramy się, by Twój projekt odzwierciedlał charakter marki oraz komunikował to, co powinien przekazywać odbiorcy poprzez kolor, formę oraz odpowiedni dobór typografii. Proponujemy również Księgę Znaku, czyli praktyczny przewodnik na temat budowy znaku oraz jego właściwych zastosowań. Dobrze zaprojektowane logo jest podstawą wizerunku marki, dzięki niemu materiały promocyjne Twojej firmy nabiorą właściwego charakteru.

Projekty etykiet Kostrzyn nad Odrą

Projektujemy etykiety dla firm w Kostrzynie nad Odrą i okolicach. Aby wykonać projekt etykiety musimy od klienta otrzymać 
wszelkie informacje dotyczące wielkości etykiety jej przeznaczenia i sposobu druku  oraz branży dla której ma być przygotowana etykieta. Dobrze jakbyśmy otrzymali specyfikację zadruku od drukarni. W cenie są nieograniczone poprawki.  Po skończonym projekcie klient otrzymuje pliki gotowe do druku

Projekty opakowań Kostrzyn nad Odrą

Projektujemy wszelkie opakowania dla firm w Kostrzynie nad Odrą i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wykrojnik lub informacje o specyfikacji wydruku z drukarni, w której będzie drukowany produkt docelowy. Cena jak i czas uzależnione są od stopnia skomplikowania oraz ilości elementów. Wykonujemy samodzielnie kody QR oraz kody kreskowe. Przygotowujemy także wizualizacji gotowego opakowania aby klient wiedział jak jego produkt będzie wyglądał w rzeczywistości po wydruku.

Projekty katalogów Kostrzyn nad Odrą

Projektujemy katalogi dla firm w Kostrzynie nad Odrą i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wszelkie informacje dotyczące treści ilości stron oraz branży dla której ma być przygotowany katalog. W cenie są nieograniczone poprawki. Klient otrzymuje projekt rozkładówki po akceptacji wykonujemy katalog.  Po skończonej pracy odbiorca projektu otrzymuje gotowe pliki do druku. Jeżeli nie ma wybranej drukarni możemy wydrukować katalog z dostawą pod drzwi.

Projekty stron internetowych www Kostrzyn nad Odrą

Projektujemy strony internetowe dla firm w Kostrzynie nad Odrą i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wszelkie informacje dotyczące treści ilości podstron oraz branży dla której ma być przygotowana strona www. W cenie są nieograniczone poprawki. Klient na bieżąco obserwuje pracę nad stroną i poprawki. Gratis strona na komórkę i tablet. Po skończonej pracy odbiorca projektu może samodzielnie edytować stronę z poziomu komórki oraz komputera.

Projekty akcydensów Kostrzyn nad Odrą

Projektujemy wszelkie akcydensy dla firm w Kostrzynie nad Odrą i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar reklamy oraz informacje o specyfikacji wydruku z drukarni, w której będzie drukowany produkt docelowy. Cena jak i czas uzależnione są od stopnia skomplikowania oraz ilości elementów. Czas wykonania reklamy to 2 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować. 

Zgodnie z branżą wykonujemy całą oprawę graficzną. Zdjęcia wykorzystujemy z banku zdjęć które posiadają  pełną licencją komercyjną.

Projekty grafik w social mediach Kostrzyn nad Odrą

Projektujemy posty banery oraz grafiki na Facebook Instagram dla firm z Kostrzynia nad Odrą i okolic. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar reklamy oraz informacje o specyfikacji portalu na którym ma się znaleźć reklama. Cena jest stała. Czas wykonania reklamy to 2 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować. 

Zapewniamy pełną oprawę graficzną. Zdjęcia są z banku zdjęć z pełną licencją komercyjną.

Projekty ulotek Kostrzyn nad Odrą

Projektujemy ulotki dla firm z Kostrzynie nad Odrą i okolic. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar ulotki oraz informacje o specyfikacji druku,  Cena jest stała. Czas wykonania ulotki to 2 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować. 

Zapewniamy grafiki na projekty. Zdjęcia są z banku zdjęć z pełną licencja komercyjną.

Projekty teczek firmowych Kostrzyn nad Odrą

Projektujemy teczki dla firm w Kostrzynie nad Odrą i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar teczki oraz informacje o specyfikacji druku,  Cena jest stała. Czas wykonania teczki to 3 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować. 

Zapewniamy oprawę graficzną. Zdjęcia wysokiej jakości kupujemy z banku zdjęć z pełna licencja komercyjną.

Projekty Rollup Kostrzyn nad Odrą

Projektujemy rollup dla firm w Kostrzynie nad Odrą i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar rollupu oraz informacje o specyfikacji druku,  Cena jest stała. Czas wykonania rollup-u to 3 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować.

Zapewniamy pełna oprawę graficzna. Zdjęcia są z banku zdjęć z pełna licencja komercyjną 

Projekty wizytówek Kostrzyn nad Odrą

Projektujemy wizytówki dla firm z Kostrzynia nad Odrą i okolic. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar wizytówki oraz informacje o specyfikacji druku,  Cena jest stała. Czas wykonania wizytówki to 2 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować.

Zapewniamy pełną oprawę graficzną wizytówki.

Projekty sklepów internetowych Kostrzyn nad Odrą

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania sklepów internetowych dla firm z Kostrzynia nad Odrą i okolic. Zajmujemy się również zakupem domeny i hostingu po uzgodnieniu nazwy domeny z klientem. Proces projektowania odbywa się na platformie roboczej, do której klient ma stały dostęp, umożliwiając śledzenie postępów na bieżąco. Wspólnie ustalamy wygląd sklepu, ilość kategorii, rodzaj menu i liczby produktów. Po zakończeniu prac, umieszczamy sklep w wyszukiwarkach Google i Bing, dbając o jego responsywność i dostosowanie do urządzeń mobilnych. Klienci otrzymują wszystkie niezbędne hasła i dostępy do domeny oraz hostingu. Zapewniamy także miesiąc wsparcia technicznego w przypadku problemów z funkcjonowaniem sklepu. Dzięki temu klient może być pewny ciągłości działania swojego sklepu internetowego.

Usługi graficzne w Kostrzynie nad Odrą od GRAFTON

Sprawdź, co można zyskać współpracując z nami!

Kreatywny projekt graficzny

Nasi klienci ZAWSZE otrzymują świeży, unikalny projekt graficzny

Terminowo oddaną pracę

Gwarantujemy dotrzymywanie ustalonych terminów na przekazanie projektów graficznych.

Czas

Odciążamy klientów z nauki programów graficznych i szukania inspiracji. Zawodowo zajmujemy się projektowaniem graficznym

Pieniądze

Oferujemy konkurencyjne ceny. Każdy projekt ma określoną cenę bez względu na typ klienta. 

Sprawdź opinie o naszym studiu!

Arkadiusz Pytlik
Arkadiusz Pytlik
2024-05-05
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Dziękuję bardzo za logo oraz ulotkę nie spodziewaliśmy się takiej szybkości działania zawsze mysleliśmy że graficy marudzą i wykonują tygodniami zlecony projekt a tu cud szybko i konkretnie dziękuję
Mikolaj gajeszek
Mikolaj gajeszek
2024-05-05
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super kontakt i szybkość pracy projekty były już po dwóch dniach co ważniejsze słuchają co klient ma do powiedzenia i wprowadzaja to do projektów
Jakub Dyl
Jakub Dyl
2024-04-29
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpraca z tym zespołem to czysta przyjemność bardzo dziękuję za szybką realizację broszury oraz oferty firmy
Marta Kreft
Marta Kreft
2024-02-02
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Naprawdę polecam ! Od samego początku Pani Agnieszka i Pan Jacek odpowiadali bardzo szybko i konkretnie na moje pytani. Wycena prospektów reklamowych i teczki konkurencyjna i jasno opisana. Doradztwo na etapie projektowania i ich pomysły trafione w dziesiątkę ! :-) wykonanie zgodnie z ustalonym terminem. W przyszłości na pewno wrócę. Dziękuje i pozdrawiam
Barbara Sikorska
Barbara Sikorska
2023-10-07
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Dziękuję za profesjonalne wykonanie ulotki i plakatów firmowych
Tomasz Laskowski
Tomasz Laskowski
2023-10-07
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Do firmy zgłosiłem szukając studia które stworzyć Logo mojej firmy. Otrzymałem wspaniale logo które zdobi moje Biuro. Dziękuje i polecam
Patrycja Piotrowska
Patrycja Piotrowska
2023-10-06
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam!

Zapytaj o wycenę projektu (DARMOWE)