Studio graficzne Kargowa

Projektowanie grafik w Kargowej nigdy nie było tak proste i efektywne, jak z nami – studio graficznym GRAFTON. W dobie cyfrowego świata, gdzie konkurencja jest na wyciągnięcie ręki, wybór odpowiedniego projektu jest kluczem do sukcesu. Dla nas nie jesteś kolejnym zleceniem – jesteś wyjątkowym partnerem, któremu pragniemy dostarczyć coś, co będzie odzwierciedlać jego wizję i wartości.

GRAFTON - studio graficzne Kargowa

Jedyne takie w Kargowej

GRAFTON – profesjonalne studio graficzne. W Kargowej jesteśmy doskonale znani wśród tych, którzy stawiają na kreatywność, jakość i piękno. Na co dzień w mieście Kargowa projekty graficzne naszego autorstwa można spotkać nie tylko na plakatach i billboardach, ale również i w social mediach, na stronach internetowych czy w formie akcydensów różnego rodzaju.

Studio graficzne Kargowa

W Kargowej studio graficzne GRAFTON zyskało popularność głównie ze względu na podejmowanie się często bardzo wymagających zleceń, realizowanych pod presją czasu. To, co nas również wyróżnia, to umiejętność słuchania potrzeb klientów i odpowiadania na nie projektami graficznymi spełniającymi ich oczekiwania. Natomiast kompleksowość i terminowość to nasze drugie imię. Jesteśmy również znani z tego, że zawodowo świadczymy outsourcing graficzny w Kargowej oraz wykonujemy nieskończoną liczbę poprawek w dostarczanych projektach, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami.

Projekty graficzne Kargowa

Usługi graficzne w Kargowej świadczymy na najwyższym poziomie, zaś szeroki zakres oferty potwierdza fakt, że nie boimy podejmować się żadnych zleceń. Standardowo świadczymy następujące usługi projektowania graficznego:

Projekty logo Kargowa

Znak firmowy jest wizytówką Twojej firmy w Kargowej i okolicach. Najczęściej w jego skład wchodzi sygnet – charakterystyczny znak firmy oraz logotyp – przekaz tekstowy. Postaramy się, by Twój projekt odzwierciedlał charakter marki oraz komunikował to, co powinien przekazywać odbiorcy poprzez kolor, formę oraz odpowiedni dobór typografii. Proponujemy również Księgę Znaku, czyli praktyczny przewodnik na temat budowy znaku oraz jego właściwych zastosowań. Dobrze zaprojektowane logo jest podstawą wizerunku marki, dzięki niemu materiały promocyjne Twojej firmy nabiorą właściwego charakteru.

Projekty etykiet Kargowa

Projektujemy etykiety dla firm w Kargowej i okolicach. Aby wykonać projekt etykiety musimy od klienta otrzymać 
wszelkie informacje dotyczące wielkości etykiety jej przeznaczenia i sposobu druku  oraz branży dla której ma być przygotowana etykieta. Dobrze jakbyśmy otrzymali specyfikację zadruku od drukarni. W cenie są nieograniczone poprawki.  Po skończonym projekcie klient otrzymuje pliki gotowe do druku

Projekty opakowań Kargowa

Projektujemy wszelkie opakowania dla firm w Kargowej i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wykrojnik lub informacje o specyfikacji wydruku z drukarni, w której będzie drukowany produkt docelowy. Cena jak i czas uzależnione są od stopnia skomplikowania oraz ilości elementów. Wykonujemy samodzielnie kody QR oraz kody kreskowe. Przygotowujemy także wizualizacji gotowego opakowania aby klient wiedział jak jego produkt będzie wyglądał w rzeczywistości po wydruku.

Projekty katalogów Kargowa

Projektujemy katalogi dla firm w Kargowej i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wszelkie informacje dotyczące treści ilości stron oraz branży dla której ma być przygotowany katalog. W cenie są nieograniczone poprawki. Klient otrzymuje projekt rozkładówki po akceptacji wykonujemy katalog.  Po skończonej pracy odbiorca projektu otrzymuje gotowe pliki do druku. Jeżeli nie ma wybranej drukarni możemy wydrukować katalog z dostawą pod drzwi.

Projekty stron internetowych www Kargowa

Projektujemy strony internetowe dla firm w Kargowej i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wszelkie informacje dotyczące treści ilości podstron oraz branży dla której ma być przygotowana strona www. W cenie są nieograniczone poprawki. Klient na bieżąco obserwuje pracę nad stroną i poprawki. Gratis strona na komórkę i tablet. Po skończonej pracy odbiorca projektu może samodzielnie edytować stronę z poziomu komórki oraz komputera.

Projekty akcydensów Kargowa

Projektujemy wszelkie akcydensy dla firm w Kargowej i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar reklamy oraz informacje o specyfikacji wydruku z drukarni, w której będzie drukowany produkt docelowy. Cena jak i czas uzależnione są od stopnia skomplikowania oraz ilości elementów. Czas wykonania reklamy to 2 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować. 

Zgodnie z branżą wykonujemy całą oprawę graficzną. Zdjęcia wykorzystujemy z banku zdjęć które posiadają  pełną licencją komercyjną.

Projekty grafik w social mediach Kargowa

Projektujemy posty banery oraz grafiki na Facebook Instagram dla firm z Kargowej i okolic. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar reklamy oraz informacje o specyfikacji portalu na którym ma się znaleźć reklama. Cena jest stała. Czas wykonania reklamy to 2 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować. 

Zapewniamy pełną oprawę graficzną. Zdjęcia są z banku zdjęć z pełną licencją komercyjną.

Projekty ulotek Kargowa

Projektujemy ulotki dla firm z Kargowej i okolic. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar ulotki oraz informacje o specyfikacji druku,  Cena jest stała. Czas wykonania ulotki to 2 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować. 

Zapewniamy grafiki na projekty. Zdjęcia są z banku zdjęć z pełną licencja komercyjną.

Projekty teczek firmowych Kargowa

Projektujemy teczki dla firm w Kargowej i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar teczki oraz informacje o specyfikacji druku,  Cena jest stała. Czas wykonania teczki to 3 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować. 

Zapewniamy oprawę graficzną. Zdjęcia wysokiej jakości kupujemy z banku zdjęć z pełna licencja komercyjną.

Projekty Rollup Kargowa

Projektujemy rollup dla firm w Kargowej i okolicach. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar rollupu oraz informacje o specyfikacji druku,  Cena jest stała. Czas wykonania rollup-u to 3 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować.

Zapewniamy pełna oprawę graficzna. Zdjęcia są z banku zdjęć z pełna licencja komercyjną 

Projekty wizytówek Kargowa

Projektujemy wizytówki dla firm z Kargowej i okolic. Aby wykonać projekt musimy od klienta otrzymać wymiar wizytówki oraz informacje o specyfikacji druku,  Cena jest stała. Czas wykonania wizytówki to 2 dni jeżeli trzeba przygotować ją szybciej należy nas o tym poinformować.

Zapewniamy pełną oprawę graficzną wizytówki.

Projekty kubków Kargowa

Na świecie mnóstwo wyjątkowych kubków, ale żaden wzór nie do końca spełnia Twoje wymagania? Wykonamy projekt kubka dla Twojej firmy w Kargowej. Nic prostszego! Teraz możesz stworzyć kubek swoich marzeń! Pomyśl, jaki napis lub grafikę chciałbyś na nim umieścić i zdradź nam szczegóły. Kubek z własnym nadrukiem jest w zasięgu Twojej ręki. Nasze studio graficzne Grafton stworzy dla Ciebie projekt kubka indywidualnego.

Usługi graficzne w Kargowej od GRAFTON

Sprawdź, co można zyskać współpracując z nami!

Kreatywny projekt graficzny

Nasi klienci ZAWSZE otrzymują świeży, unikalny projekt graficzny

Terminowo oddaną pracę

Gwarantujemy dotrzymywanie ustalonych terminów na przekazanie projektów graficznych.

Czas

Odciążamy klientów z nauki programów graficznych i szukania inspiracji. Zawodowo zajmujemy się projektowaniem graficznym

Pieniądze

Oferujemy konkurencyjne ceny. Każdy projekt ma określoną cenę bez względu na typ klienta. 

Sprawdź opinie o naszym studiu!

Marta Kreft
Marta Kreft
2024-02-02
Naprawdę polecam ! Od samego początku Pani Agnieszka i Pan Jacek odpowiadali bardzo szybko i konkretnie na moje pytani. Wycena prospektów reklamowych i teczki konkurencyjna i jasno opisana. Doradztwo na etapie projektowania i ich pomysły trafione w dziesiątkę ! :-) wykonanie zgodnie z ustalonym terminem. W przyszłości na pewno wrócę. Dziękuje i pozdrawiam
Barbara Sikorska
Barbara Sikorska
2023-10-07
Dziękuję za profesjonalne wykonanie ulotki i plakatów firmowych
Tomasz Laskowski
Tomasz Laskowski
2023-10-07
Do firmy zgłosiłem szukając studia które stworzyć Logo mojej firmy. Otrzymałem wspaniale logo które zdobi moje Biuro. Dziękuje i polecam
Patrycja Piotrowska
Patrycja Piotrowska
2023-10-06
Polecam!
Paulina Radziewicz
Paulina Radziewicz
2023-09-28
Dziękuję za supet stronę internetową. Nie spodziewałam się tak dobrze dooracowanych grafik. Dodatkowo Agnieszka i Jacek wszystko wytłumaczyli jak się po niej poruszać. Polecam ten zespół ich cierpliwość i zaangażowanie w projekt
Grzegorz Glinka
Grzegorz Glinka
2023-07-27
Współpracę ze studiem graficznym GRAFTON oceniam bardzo pozytywnie. Zleciłem im projekt wykonania okładki do mojego najnowszego ebooka, który to został wykonany i zaprezentowany mi już tego samego dnia! Działają błyskawicznie, a jakość usługi świadczona jest na najwyższym poziomie. Nie dość, że podczas wymiany korespondencji czułem się wyjątkowo, to jeszcze otrzymałem wytwór artystyczny, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Okładka jest mega mocna i trafiona w samo sedno. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję.
Mateusz Boryń
Mateusz Boryń
2023-05-17
Dobra współpraca, firma GRAFTON przygotowała nowe logo naszej firmy, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami.
Piotr Niemen
Piotr Niemen
2023-05-06
Polecam współpracę z tym studio graficznym, pełen profesjonalizm.

Zapytaj o wycenę projektu (DARMOWE)